Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Lars Knutson Liestøl

Tidligere roller:

Revisjonsminister og konstituert indreminister (V)

Indredepartementet - Johan Sverdrups regjering

15.09.1888–29.12.1888

Revisjonsminister (V)

Revisjonsdepartementet - Johan Sverdrups regjering

05.03.1888–23.02.1889

Til toppen