Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Lars Peder Brekk

Tidligere roller:

Landbruks- og matminister - permisjon (Sp)

Landbruks- og matdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

02.03.2012–16.03.2012

Landbruks- og matminister (Sp)

Landbruks- og matdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.06.2008–18.06.2012

Fiskeriminister (Sp)

Fiskeridepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

21.01.2000–17.03.2000

Personlig sekretær (Sp)

for statsråd Reiten, Eivind

Fiskeridepartementet - Kåre Willochs regjering

14.10.1985–09.05.1986

Til toppen