Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Marianne van den Houten Andreassen

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsråd Stoltenberg, Jens

Finans- og tolldepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

30.05.1997–17.10.1997

Statssekretær (A)

for statsråd Stoltenberg, Jens

Finans- og tolldepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–30.05.1997

Statssekretær (A)

for statsråd Johnsen, Sigbjørn

Finans- og tolldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

19.08.1994–25.10.1996

Statssekretær (A)

for statsråd Knudsen, Grete

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

24.01.1994–24.06.1994

Statssekretær (A)

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

15.10.1993–24.01.1994

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–15.10.1993

Personlig sekretær (A)

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

06.01.1992–30.06.1992

Til toppen