Maria Moe

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (KrF)

for statsråd Røse, Ida Lindtveit

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

01.06.2020–21.08.2020

Politisk rådgiver (KrF)

for statsråd Ropstad, Kjell Ingolf

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

08.01.2020–31.05.2020