Magnus Thue

Nåværende rolle:

Statssekretær

for statsråd Sanner, Jan Tore

FinansdepartementetErna Solbergs regjering

24.01.2020–

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–24.01.2020

Statssekretær (permisjon) (H)

for statsråd Asheim, Henrik

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2017–17.01.2018

Statssekretær (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

12.08.2016–16.10.2017

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–12.08.2016