Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Mina Gerhardsen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Tajik, Hadia

Kulturdepartementet (av 2010) - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Kulturdepartementet (av 2010) - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.02.2012–21.09.2012

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

07.05.2011–01.02.2012

Statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2009–01.02.2012

Politisk rådgiver (permisjon) (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.02.2008–20.10.2008

Politisk rådgiver (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–23.10.2009

Til toppen