Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Morten Storebø

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Mæland, Monica

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–02.10.2015

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Mæland, Monica

Nærings- og handelsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013

Til toppen