Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Nils Asbjørn Engstad

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Faremo, Grete

Justis- og politidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

28.06.1993–25.02.1994

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Holst, Johan Jørgen

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

02.04.1993–28.06.1993

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Stoltenberg, Thorvald

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.11.1992–02.04.1993

Til toppen