Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Nils Christian Egede Hertzberg

Tidligere roller:

Kirke- og undervisningsminister

Kirke- og undervisningsdepartementet - Schweigaard/Løvenskiold-ministeriet

03.04.1884–26.06.1884

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

26.03.1884–03.04.1884

Kirke- og undervisningsminister

Kirke- og undervisningsdepartementet - Christian Selmers ministerium

30.01.1882–26.03.1884

Til toppen