Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Norvald Mo

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Huitfeldt, Anniken

Arbeidsdepartementet (av 2010) - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.11.2012–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs første regjering

24.03.2000–19.10.2001

Statssekretær (A)

for statsminister Jagland, Thorbjørn

Statsministerens kontor - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Statssekretær (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

21.01.1994–25.10.1996

Politisk rådgiver (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

07.09.1992–21.01.1994

Til toppen