Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Niels Petersen Vogt

Tidligere roller:

Indreminister

Indredepartementet - Christian Selmers ministerium

15.09.1883–21.03.1884

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Selmers ministerium

15.09.1882–15.09.1883

Indreminister

Indredepartementet - Christian Selmers ministerium

11.10.1880–15.09.1882

Indreminister og konstituert justisminister

Justis- og politidepartementet - Frederik Stangs ministerium

02.09.1879–13.10.1879

Indreminister

Indredepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.08.1879–11.10.1880

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.08.1878–15.08.1879

Indreminister

Indredepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.08.1876–15.08.1878

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.07.1875–15.08.1876

Indreminister

Indredepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.09.1873–15.07.1875

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.09.1872–15.09.1873

Indreminister

Indredepartementet - Frederik Stangs ministerium

13.05.1871–15.09.1872

Til toppen