Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ole Andreas Furu

Tidligere roller:

Statsråd i Stockholm (H)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Emil Stangs andre regjering

09.08.1895–14.10.1895

Finansminister og konstituert revisjonsminister (H)

Revisjonsdepartementet - Emil Stangs andre regjering

07.09.1894–27.04.1895

Finansminister (H)

Finans- og tolldepartementet - Emil Stangs andre regjering

02.05.1893–09.08.1895

Indreminister (H)

Indredepartementet - Emil Stangs første regjering

07.07.1890–06.03.1891

Statsråd i Stockholm (H)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Emil Stangs første regjering

13.07.1889–07.07.1890

Til toppen