Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Odd Jostein Sæter

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsminister Bondevik, Kjell Magne

Statsministerens kontor - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

19.10.2001–17.10.2005

Statssekretær (KrF)

for statsminister Bondevik, Kjell Magne

Statsministerens kontor - Kjell Magne Bondeviks første regjering

17.10.1997–17.03.2000

Statssekretær (KrF)

for statsråd Brusletten, Reidun

Departementet for utviklingshjelp - Kåre Willochs regjering

01.01.1984–09.05.1986

Statssekretær (KrF)

for statsråd Brusletten, Reidun

Utenriksdepartementet - Kåre Willochs regjering

17.06.1983–01.01.1984

Til toppen