Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Oddvar Berrefjord

Tidligere roller:

Justisminister (A)

Justis- og politidepartementet - Odvar Nordlis regjering

03.10.1980–04.02.1981

Justisminister (A)

Justis- og politidepartementet - Trygve Brattelis første regjering

17.03.1971–18.10.1972

Til toppen