Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ole Jacob Broch

Tidligere roller:

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

27.02.1872–28.05.1872

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.08.1871–27.02.1872

Marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

08.03.1869–15.08.1871

Til toppen