Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ola Skjølaas

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Øyangen, Gunhild

Landbruksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

16.05.1986–10.04.1987

Statssekretær (A)

for statsråd Øksnes, Oskar

Landbruksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Statssekretær (A)

for statsråd Øksnes, Oskar

Landbruksdepartementet - Odvar Nordlis regjering

02.06.1979–04.02.1981

Personlig sekretær (A)

for statsråd Øksnes, Oskar

Landbruksdepartementet - Odvar Nordlis regjering

11.12.1978–02.06.1979

Til toppen