Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ole Myrvoll

Tidligere roller:

Finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Per Bortens regjering

12.10.1965–17.03.1971

Lønns- og prisminister (V)

Lønns- og prisdepartementet - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963

Til toppen