Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ole Monsen Mjelde

Tidligere roller:

Arbeidsminister (V)

Arbeidsdepartementet (av 1885) - Johan Mowinckels tredje regjering

03.03.1933–20.03.1935

Arbeidsminister (V)

Arbeidsdepartementet (av 1885) - Johan Mowinckels andre regjering

15.02.1928–12.05.1931

Arbeidsminister (V)

Arbeidsdepartementet (av 1885) - Johan Mowinckels første regjering

25.07.1924–05.03.1926

Arbeidsminister - også konstituert provianteringsminister til 23.07.1921 (V)

Arbeidsdepartementet (av 1885) - Otto Blehrs andre regjering

22.06.1921–06.03.1923

Arbeidsminister (V)

Arbeidsdepartementet (av 1885) - Gunnar Knudsens andre regjering

10.05.1920–21.06.1920

Til toppen