Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Olaus Michael Schmidt

Tidligere roller:

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.07.1847–19.04.1848

Finansminister

Finans- og tolldepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.05.1846–15.07.1847

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.04.1845–15.05.1846

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

08.03.1844–15.04.1845

Til toppen