Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Otto Vincent Lange

Tidligere roller:

Finansminister

Finans- og tolldepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.09.1862–22.06.1863

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

17.12.1861–15.09.1862

Statsråd i interimsregjeringen 1861 - tiltrådte ikke

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Sibbern/Birch/Motzfeldt-ministeriet

12.08.1861–25.08.1861

Statsråd i interimsregjeringen 1861 - tiltrådte ikke

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm 1861

12.08.1861–25.08.1861

Finansminister

Finans- og tolldepartementet - Sibbern/Birch/Motzfeldt-ministeriet

15.10.1859–15.09.1861

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Sibbern/Birch/Motzfeldt-ministeriet

16.12.1858–15.10.1859

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Vogt-ministeriet

15.09.1858–16.12.1858

Finansminister

Finans- og tolldepartementet - Vogt-ministeriet

15.08.1857–15.09.1858

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Vogt-ministeriet

26.06.1856–15.08.1857

Finansminister

Finans- og tolldepartementet - Vogt-ministeriet

17.06.1856–26.06.1856

Finansminister

Finans- og tolldepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

27.09.1855–17.06.1856

Kirke- og undervisningsminister

Kirke- og undervisningsdepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

07.10.1854–27.09.1855

Til toppen