Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Øystein Mæland

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Harlem, Hanne

Justis- og politidepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

24.03.2000–19.10.2001

Statssekretær (A)

for statsråd Valla, Gerd Liv

Justis- og politidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

04.02.1997–27.06.1997

Statssekretær (A)

for statsråd Holt, Anne

Justis- og politidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

01.11.1996–04.02.1997

Statssekretær (A)

for statsråd Faremo, Grete

Justis- og politidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.05.1994–25.10.1996

Personlig sekretær (A)

for statsråd Stoltenberg, Thorvald

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

15.06.1988–16.10.1989

Personlig sekretær (A)

for statsråd Øien, Arne

Olje- og energidepartementet (av 1978) - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

05.04.1988–15.06.1988

Til toppen