Øyvind Håbrekke

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsråd Hareide, Knut Arild

Miljøverndepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

18.06.2004–17.10.2005

Statssekretær (KrF)

for statsråd Steensnæs, Einar

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

27.02.2004–18.06.2004

Politisk rådgiver (KrF)

for statsråd Steensnæs, Einar

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

23.10.2001–27.02.2004