Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Pål Lønseth

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Faremo, Grete

Justis- og beredskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2012–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsråd Faremo, Grete

Justis- og politidepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

11.11.2011–31.12.2011

Statssekretær (A)

for statsråd Storberget, Knut

Justis- og politidepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2009–11.11.2011

Til toppen