Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Peder Carl Lasson

Tidligere roller:

Konstituert justisminister

Justis- og politidepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

20.10.1852–12.04.1853

Konstituert justisminister i Christiania under interimsregjeringen i Stockholm 11.10.1852-15.04.1853.

Konstituert justisminister

Justis- og politidepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

10.07.1852–20.09.1852

Konstituert justisminister i Christiania under og etter interimsregjeringen i Stockholm 15.07.1852-18.07.1852.

Til toppen