Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Peder Nilsen

Tidligere roller:

Statsråd i Stockholm - permisjon (H)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Francis Hagerups første regjering

16.09.1897–30.09.1897

Statsråd i Stockholm (H)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Francis Hagerups første regjering

18.08.1897–30.09.1897

Arbeidsminister (H)

Arbeidsdepartementet (av 1885) - Francis Hagerups første regjering

14.10.1895–18.08.1897

Arbeidsminister (H)

Arbeidsdepartementet (av 1885) - Emil Stangs andre regjering

02.05.1893–14.10.1895

Til toppen