Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Peder Weidemann Egseth

Nåværende rolle:

Statssekretær

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontorErna Solbergs regjering

01.07.2020–

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (permisjon) (H)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

23.03.2020–01.07.2020

Politisk rådgiver (H)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

14.01.2019–23.03.2020

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Brende, Børge

Utenriksdepartementet - Erna Solbergs regjering

19.10.2015–31.08.2016

Til toppen