Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ragnhild Mathisen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Strøm-Erichsen, Anne-Grete

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2009–16.10.2013

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Faremo, Grete

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–23.10.2009

Politisk rådgiver (permisjon) (A)

for statsråd Strøm-Erichsen, Anne-Grete

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.06.2009–01.10.2009

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Strøm-Erichsen, Anne-Grete

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–20.10.2009

Til toppen