Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Reidar Engell Olsen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Haukvik, Olav

Industridepartementet (av 1955) - Odvar Nordlis regjering

11.01.1978–08.10.1979

Statssekretær (A)

for statsråd Gjerde, Bjartmar

Industridepartementet (av 1955) - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–11.01.1978

Statssekretær (A)

for statsråd Ulveseth, Ingvald Johan

Industridepartementet (av 1955) - Trygve Brattelis andre regjering

22.10.1973–15.01.1976

Til toppen