Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Rita Skjærvik

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

16.01.2010–16.08.2010

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

09.03.2006–30.11.2006

Statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–16.10.2013

Til toppen