Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Rita Westvik

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Knudsen, Grete

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.08.1994–25.10.1996

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Knudsen, Grete

Sosial- og helsedepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

08.11.1993–24.01.1994

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Knudsen, Grete

Sosialdepartementet (av 1916) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1993–07.11.1993

Til toppen