Robin Martin Kåss

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Støre, Jonas Gahr

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–16.10.2013

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsråd Strøm-Erichsen, Anne-Grete

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

03.03.2011–11.05.2011

Statssekretær (A)

for statsråd Strøm-Erichsen, Anne-Grete

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

25.06.2010–21.09.2012

Statssekretær (A)

for statsråd Riis-Johansen, Terje

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Jens Stoltenbergs andre regjering

08.10.2008–25.06.2010