Roger Schjerva

Tidligere roller:

Statssekretær (SV)

for statsråd Johnsen, Sigbjørn

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–16.10.2013

Statssekretær (permisjon) (SV)

for statsråd Halvorsen, Kristin

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.05.2009–31.07.2009

Statssekretær (SV)

for statsråd Halvorsen, Kristin

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–20.10.2009