Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Rolf Pettersen

Tidligere roller:

Personlig sekretær (H)

for statsråd Presthus, Rolf

Forsvarsdepartementet - Kåre Willochs regjering

25.04.1986–09.05.1986

Personlig sekretær (H)

for statsråd Sjaastad, Anders C.

Forsvarsdepartementet - Kåre Willochs regjering

01.01.1986–25.04.1986

Personlig sekretær (H)

for statsråd Koppernæs, Inger

Samferdselsdepartementet - Kåre Willochs regjering

10.01.1983–08.06.1983

Til toppen