Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Robert Eriksson

Tidligere roller:

Arbeids- og sosialminister (Frp)

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–16.12.2015

Arbeids- og sosialministeren har ansvar for politikken knyttet til arbeidsmarked, arbeidsmiljø, pensjoner og velferd.

Arbeids- og sosialminister (Frp)

Arbeidsdepartementet (av 2010) - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013

Arbeids- og sosialministeren har ansvar for politikken knyttet til arbeidsmarked, arbeidsmiljø, pensjoner og velferd.

Til toppen