Sindre Fossum Beyer

Tidligere roller:

Konstituert statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

04.10.2012–12.11.2012

Politisk rådgiver (permisjon) (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.05.2010–08.08.2010

Politisk rådgiver (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2009–16.10.2013