Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Steinar Gudmund Ness

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (permisjon) (Sp)

for statsråd Enoksen, Odd Roger

Kommunal- og regionaldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

29.03.1999–19.09.1999

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Enoksen, Odd Roger

Kommunal- og regionaldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

18.03.1999–29.03.1999

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Enger, Anne

Kulturdepartementet (av 1991) - Kjell Magne Bondeviks første regjering

04.11.1997–18.03.1999

Statssekretær (Sp)

for statsråd Valla, Kristin Hille

Miljøverndepartementet - Jan P. Syses regjering

20.10.1989–05.08.1990