Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Signe Horn

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Stoltenberg, Jens

Nærings- og energidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.01.1995–25.10.1995

Politisk rådgiver (permisjon) (A)

for statsråd Stoltenberg, Jens

Nærings- og energidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

10.06.1994–31.12.1994

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Stoltenberg, Jens

Nærings- og energidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

07.02.1994–09.06.1994

Til toppen