Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Siri Bjerke

Tidligere roller:

Miljøvernminister (A)

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Statssekretær (A)

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Utenriksdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Statssekretær (A)

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

24.01.1994–25.10.1996

Statssekretær (A)

for statsråd Holst, Johan Jørgen

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

14.06.1993–24.01.1994

Til toppen