Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Sigbjørn Johnsen

Tidligere roller:

Finansminister (A)

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–16.10.2013

Finansminister (A)

Finans- og tolldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.11.1990–25.10.1996

Til toppen