Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Sigurd Sandvin

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Kleveland, Åse

Kulturdepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.01.1995–26.10.1996

Politisk rådgiver (permisjon) (A)

for statsråd Kleveland, Åse

Kulturdepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

27.06.1994–01.01.1995

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Kleveland, Åse

Kulturdepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

26.10.1993–26.06.1994

Til toppen