Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Steinar Pedersen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Kommunal- og regionaldepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Berge, Gunnar

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1993) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.01.1993–27.08.1993

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Berge, Gunnar

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

04.09.1992–01.01.1993

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Borgen, Kjell

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–04.09.1992

Personlig rådgiver (A)

for statsråd Borgen, Kjell

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

12.11.1990–30.06.1992

Til toppen