Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Sverre Molandsveen

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (V)

for statsråd Skogsholm, Torild

Samferdselsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

29.11.2004–17.10.2005

Politisk rådgiver (vikar) (V)

for statsråd Skogsholm, Torild

Samferdselsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

13.04.2004–29.11.2004

Politisk rådgiver (vikar) (V)

for statsråd Dørum, Odd Einar

Justis- og politidepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

30.06.2003–14.09.2003