Therese Eia Lerøen

Tidligere roller:

Konstituert statssekretær (H)

for statsråd Asheim, Henrik

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

13.09.2021–14.10.2021

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Asheim, Henrik

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

24.01.2020–12.09.2021

Politisk rådgiver (vikar) (H)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2020–15.05.2020