Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Terje Søviknes

Tidligere roller:

Eldre- og folkehelseminister (Frp)

Helse- og omsorgsdepartementet - Erna Solbergs regjering

18.12.2019–24.01.2020

Olje- og energiminister (Frp)

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Erna Solbergs regjering

20.12.2016–31.08.2018

Forvaltning av energiressursene i landet.

Til toppen