Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Thor-Erik Johansen (A)

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Skau, Bjørn

Justis- og politidepartementet - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–08.05.1981

Statssekretær

for statsråd Berrefjord, Oddvar

Justis- og politidepartementet - Odvar Nordlis regjering

03.10.1980–04.02.1981

Statssekretær

for statsråd Cappelen, Andreas Zeier

Justis- og politidepartementet - Odvar Nordlis regjering

25.01.1980–03.10.1980

Til toppen