Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Thorbjørn Jagland

Tidligere roller:

Utenriksminister (A)

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Statsminister (A)

Statsministerens kontor - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Til toppen