Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Trygve Melvin Tamburstuen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Kristensen, Finn

Industridepartementet (av 1955) - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Statssekretær (A)

for statsråd Skytøen, Lars

Industridepartementet (av 1955) - Odvar Nordlis regjering

12.10.1979–04.02.1981

Statssekretær (A)

for statsråd Gjerde, Bjartmar

Olje- og energidepartementet (av 1978) - Odvar Nordlis regjering

23.01.1978–12.10.1979

Til toppen