Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Tom Therkildsen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs første regjering

08.05.2000–19.10.2001

Konstituert statssekretær (A)

for statsråd Stoltenberg, Jens

Finans- og tolldepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

30.05.1997–03.10.1997

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Stoltenberg, Jens

Finans- og tolldepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

28.10.1996–30.05.1997

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Stoltenberg, Jens

Nærings- og energidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

18.07.1994–29.09.1995

Til toppen