Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Tone Bratteli

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Rønbeck, Sissel

Miljøverndepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

05.04.1988–16.10.1989

Personlig sekretær (A)

for statsråd Rønbeck, Sissel

Miljøverndepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.05.1986–05.04.1988

Personlig sekretær (A)

for statsråd Rønbeck, Sissel

Forbruker- og administrasjonsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Personlig sekretær (A)

for statsråd Rønbeck, Sissel

Forbruker- og administrasjonsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

01.11.1980–04.02.1981

Personlig sekretær (A)

for statsråd Højdahl, Odd

Sosialdepartementet (av 1916) - Trygve Brattelis første regjering

01.01.1972–18.10.1972

Til toppen