Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Tor Oskar Rønning

Tidligere roller:

Personlig rådgiver (A)

for statsråd Ryste, Ruth Anlaug

Sosialdepartementet (av 1916) - Odvar Nordlis regjering

02.02.1976–01.08.1976

Personlig rådgiver (A)

for statsråd Halvorsen, Tor

Sosialdepartementet (av 1916) - Trygve Brattelis andre regjering

28.10.1974–15.01.1976

Til toppen